Views Nivo Slider (7.x-3.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Views
ar: الرؤى

en: Basic
ar: الأساسي

en: Random
ar: عشوائي

en: Style
ar: نمط

en: Effect
ar: التأثير

en: Tests
ar: الاختبارات
