Views Nivo Slider (7.x-3.0-alpha1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Views
az: Görünüşlər

en: Basic
az: Əsas

en: Random
az: Təsadüfi

en: Style
az: Stil

en: Effect
az: Effekt

en: Title field
az: Başlıq sahəsi
