Views Nivo Slider (7.x-3.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Random
bo: ངེས་མེད

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: <None>
bo: <ཅི་ཡང་མེད་པ།>

en: Effect
bo: སྣང་བརྙན

en: Tests
bo: ཚོད་ལྟ

en: Link field
bo: གནས་ཁོངས་ལ་སྦྲེལ་བ
