Views Nivo Slider (7.x-3.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Basic
bs: Obični

en: Style
bs: Stil

en: <None>
bs: <Nijedan>
