Views Nivo Slider (7.x-3.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Basic
cs: Základní

en: Random
cs: Náhodný

en: Style
cs: Styl

en: <None>
cs: <Nic>

en: Effect
cs: Efekt

en: Tests
cs: Testy
