Views Nivo Slider (7.x-3.0-alpha1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: Basic
da: Grundlæggende

en: Random
da: Tilfældig

en: Style
da: Typografi

en: <None>
da: -Ingen-

en: Effect
da: Effekt

en: Title field
da: Titelfelt

en: Image field
da: Billedfelt

en: Link field
da: Link-felt
