Views Nivo Slider (7.x-3.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Views
eu: Bistak

en: Basic
eu: Basikoa

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Style
eu: Estiloa

en: <None>
eu: <Ezer ez>

en: Effect
eu: Efektua

en: Title field
eu: Izenburu eremua

en: Link field
eu: Esteka eremua
