Views Nivo Slider (7.x-3.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: None
ja: なし

en: Views
ja: ビュー

en: Basic
ja: 基本

en: Random
ja: ランダム

en: Style
ja: スタイル

en: <None>
ja: <なし>

en: Effect
ja: 効果

en: Title field
ja: タイトルフィールド

en: Tests
ja: テスト

en: Link field
ja: リンクフィールド
