Views Nivo Slider (7.x-3.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ
