Views Nivo Slider (7.x-3.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Random
nn: Vilkårleg
