Views Nivo Slider (7.x-3.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Views
ro: Vizualizări

en: Basic
ro: Simplu

en: Random
ro: Aleatoriu

en: Style
ro: Stil

en: Effect
ro: Efect

en: Title field
ro: Câmp titlu

en: Tests
ro: Teste

en: Link field
ro: Câmp de tip legătură
