Views Nivo Slider (7.x-3.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Basic
ta: அடிப்படை

en: Random
ta: தாறுமாறு

en: Style
ta: பாணி

en: Effect
ta: விளைவு

en: Tests
ta: சோதனைகள்
