Views Nivo Slider (7.x-3.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: Views
uk: Види

en: Basic
uk: Основні

en: Random
uk: Випадково

en: Animation Speed
uk: Швидкість анімації

en: Style
uk: Стиль

en: <None>
uk: <Нічого>

en: Effect
uk: Ефект

en: Title field
uk: Поле заголовку

en: Tests
uk: Тести

en: Image field
uk: Поле зображення

en: Link field
uk: Поле посилання

en: Nivo Slider version
uk: Версія Nivo Slider

en: Select the jQuery Nivo Slider plugin version to use.
uk: Оберіть версію плаґіна jQuery Nivo Slider для використання.
