Views Nivo Slider (7.x-3.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Views
ur: ویوز
