Views Nivo Slider (7.x-3.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Basic
be: Асноўны

en: Random
be: Выпадкова

en: <None>
be: -няма-

en: Effect
be: Вынік

en: Tests
be: Тэсты
