Views Nivo Slider (7.x-3.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Basic
ca: Bàsic

en: Random
ca: Aleatori

en: Style
ca: Estil

en: <None>
ca: <Cap>

en: Effect
ca: Efecte

en: Title field
ca: Camp títol

en: Tests
ca: Proves

en: Link field
ca: Enllaç al camp
