Views Nivo Slider (7.x-3.0) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Yes
es: Sí

en: None
es: Ninguno

en: Views
es: Vistas

en: Advanced Settings
es: Configuración avanzada

en: Basic
es: Básico

en: Random
es: Aleatorio

en: Animation Speed
es: Velocidad de animación

en: Style
es: Estilo

en: <None>
es: <Ninguno>

en: Effect
es: Efecto

en: Title field
es: Campo de título

en: Tests
es: Pruebas

en: Image field
es: Campo de imagen

en: Link field
es: Enlazar este campo
