Views Nivo Slider (7.x-3.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Views
et: Vaated

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Basic
et: Lihtne

en: Random
et: Juhuslik

en: Style
et: Stiil

en: Effect
et: Efekt

en: Title field
et: Tiitli väli

en: Tests
et: Testid

en: Image field
et: Pildi väli

en: Link field
et: Lingi väli
