Views Nivo Slider (7.x-3.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Views
gl: Vistas

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Basic
gl: Básico

en: Random
gl: Aleatorio

en: Style
gl: Estilo

en: Effect
gl: Efecto

en: Title field
gl: Campo de título

en: Tests
gl: Probas
