Views Nivo Slider (7.x-3.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Basic
hr: Osnovno

en: Random
hr: Nasumično

en: Style
hr: Stil

en: Effect
hr: Efekt

en: Tests
hr: Testovi
