Views Nivo Slider (7.x-3.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Basic
hy: Տարրական
