Views Nivo Slider (7.x-3.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Views
jv: View

en: Basic
jv: Dasar

en: <None>
jv: <Kosong>

en: Effect
jv: Efék

en: Tests
jv: Ujian

en: Image field
jv: Field gambar
