Views Nivo Slider (7.x-3.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Style
ka: სტილი

en: Effect
ka: ეფექტი
