Views Nivo Slider (7.x-3.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Basic
mn: Үндсэн
