Views Nivo Slider (7.x-3.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: Views
oc: Vistas

en: Random
oc: A l'azard

en: Style
oc: Estil

en: Effect
oc: Effet

en: Tests
oc: Tèsts
