Views Nivo Slider (7.x-3.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Views
ps: ليدنې

en: Basic
ps: ساده

en: Random
ps: ناټاكلى

en: Style
ps: ډول

en: Title field
ps: سرليک ډګر
