Views Nivo Slider (7.x-3.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Basic
sk: Základné

en: Random
sk: Náhodný

en: Style
sk: Štýl

en: <None>
sk: <Žiadne>

en: Effect
sk: Efekt

en: Tests
sk: Testy
