Views Nivo Slider (7.x-3.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: Views
sv: Vyer

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Random
sv: Slumpvis

en: Style
sv: Stil

en: <None>
sv: <Ingen>

en: Effect
sv: Effekt

en: Title field
sv: Titelfält

en: Tests
sv: Tester

en: Image field
sv: Bildfält

en: Link field
sv: Länkfält
