Views Nivo Slider (7.x-3.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Views
tr: Görünümler

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Basic
tr: Temel

en: Random
tr: Rastgele

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Effect
tr: Etki

en: Title field
tr: Başlık alanı

en: Tests
tr: Testler

en: Link field
tr: Bağlantı alanı
