Views Nivo Slider (7.x-3.0-alpha1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Basic
el: Βασική

en: Random
el: Τυχαία

en: Style
el: Στυλ

en: Effect
el: Εφέ

en: Title field
el: Τίτλος πεδίου

en: Tests
el: Δοκιμές

en: Link field
el: Πεδίο συνδέσμου
