Views Nivo Slider (7.x-3.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Views
fi: Näkymät

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: Random
fi: Satunnainen

en: Style
fi: Tyyli

en: <None>
fi: <Ei valintaa>

en: Effect
fi: Efekti

en: Title field
fi: Otsikkokenttä

en: Tests
fi: Testit

en: Link field
fi: Linkkikenttä
