Views Nivo Slider (7.x-3.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Views
he: היבטים

en: Basic
he: בסיסי

en: Random
he: אקראי

en: Style
he: סגנון

en: <None>
he: <ללא>

en: Effect
he: אפקט

en: Title field
he: שדה כותרת
