Views Nivo Slider (7.x-3.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: Views
hu: Nézetek

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Basic
hu: Alap

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Animation Speed
hu: Animáció sebessége

en: Style
hu: Stílus

en: <None>
hu: < Nincs >

en: Effect
hu: Hatás

en: Title field
hu: Cím mező

en: Tests
hu: Tesztek

en: Image field
hu: Képmező

en: Link field
hu: Hivatkozás mező
