Views Nivo Slider (7.x-3.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Views
lv: Skati

en: Basic
lv: Pamata

en: Random
lv: Nejaušs

en: Style
lv: Stils

en: Effect
lv: Effekts

en: Title field
lv: Virsraksta lauks
