Views Nivo Slider (7.x-3.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Views
mr: याद्या

en: Random
mr: अननुक्रमाने
