Views Nivo Slider (7.x-3.0-alpha1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Views
th: ดู

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Random
th: สุ่ม

en: <None>
th: <ไม่มี>
