Views node access (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Node type
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་རིགས

en: Node types
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་རིགས།

en: and
bo: དང་

en: Current user
bo: མིག་སྔའི་སྤྱོད་མཁན
