Views node access (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Views
de: Ansichten

en: Node type
de: Inhaltstyp

en: Node types
de: Inhaltstypen

en: and
de: und

en: Current user
de: Aktueller Benutzer
