Views node access (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Views
et: Vaated

en: Node type
et: Postituse liik

en: Node types
et: Sisutüübid

en: and
et: ja

en: Current user
et: Käesolev kasutaja
