Views node access (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Node type
fr: Type de nœud

en: Node types
fr: Types de nœuds

en: and
fr: et

en: Current user
fr: Utilisateur courant
