Views node access (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Views
gl: Vistas

en: Node type
gl: Tipo de nodo

en: Node types
gl: Tipos de nodo

en: and
gl: e

en: Current user
gl: Usuario actual
