Views node access (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Views
it: Viste

en: Node type
it: Tipo di contenuto

en: Node types
it: Tipi di contenuto

en: and
it: e

en: Current user
it: Utente corrente
