Views node access (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Views
ja: ビュー

en: Node type
ja: ノードタイプ

en: Node types
ja: ノードタイプ

en: and
ja: かつ

en: Current user
ja: 現在のユーザー

en: Node type and permission
ja: ノードタイプと権限

en: Node type and role
ja: ノードタイプと役割

en: Node type and current user
ja: ノードタイプと現在のユーザー
