Views node access (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Node type
nl: Node-type

en: Node types
nl: Node-types

en: and
nl: en

en: Current user
nl: Huidige gebruiker
