Views node access (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Views
oc: Vistas

en: Node type
oc: Tipe de nosèl

en: Node types
oc: Tipes de nosèls

en: and
oc: et

en: Current user
oc: Utilizaire actual
