Views node access (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Views
es: Vistas

en: Node type
es: Tipo de nodo

en: Node types
es: Tipos de nodo

en: and
es: y

en: Current user
es: Usuario actual
