Views node access (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Views
eu: Bistak

en: Node type
eu: Nodo mota

en: Node types
eu: Nodo motak

en: and
eu: eta

en: Current user
eu: Uneko erabiltzailea
