Views node access (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Node type
fi: Solmun tyyppi

en: Node types
fi: Sisältötyypit

en: and
fi: ja

en: Current user
fi: Tämänhetkinen käyttäjä
