Views node access (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Node type
hu: Tartalomtípus

en: Node types
hu: Tartalomtípusok

en: and
hu: és

en: Current user
hu: Jelenlegi felhasználó
