Views node access (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Views
lt: Vaizdai

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: and
lt: ir

en: Current user
lt: Dabartinis narys
